KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5908015
nr 590 8015
monogramsignerad, Marint motiv, 1800-tal, 36x44
Utrop:
600 kr
Såld:
650 kr
måndag 13 juli 2009
kl 19:54:57
10/7 19:51:55
600 kr
13/7 19:01:36